Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Řidič pro zemědělskou činnost, Klatovy

Pozice:
Řidič pro zemědělskou činnost
Zaměstnavatel:
Primagra, a.s.
IČO:
45148155
Oblast (okres, kraj):
Klatovy
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Náplň práce: řizení zemedělské mechanizace, běžná údržba a opravy, sezónní zemědělské práce, výhodné mzdové ohodnocení dle výkonu na základě osobního jednání
Požadujeme: ŘP sk T, C, profesní průkaz, ochota pracovat podle potřeb služeb v zemědělství
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na dojíždění nad 20 km, pravidelné školení odborných způsobilostí
Kontakt: telefonicky (6:30 - 15:00 hod.), e-mailem, osobně

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Zahálka
Telefon:
602439782
Počet zobrazení inzerátu:
92×